Sünnet Organizasyonu
24 Eylül 2019
Nişan Organizasyonu
24 Eylül 2019

Hadra Organizasyon - Sünnet Organizasyonları

Hadra Düğün Organizasyonu

Öncelikle Bursa’da ve Türkiye’nin Diğer İllerinde Hatta Dünyadaki Diğer Ülkelerde Düğün organizasyonu Düzenlemesi Yapıyoruz. Genel Olarak Organizasyonlar’da Düğünün Genel İhtiyaçları, Kamelya, Balon süslemesi, Masa sandalye kiralama ve giydirme, Ses sahne ışık kiralama, Düğüne Gelecek Çocuklar İçin palyaço, animatör, baskılı balon Gibi ihtiyaçlar temin Edilirken Aynı Zamanda Mehteran takımı, Kılıç Kalkan Ekibi, Semazen Gösterisi ve Hacivat karagöz Gösterileri İstekleriniz Doğrultusunda Düzenlenmektedir.

Düğün Organizasyonları

Günümüzde Düğün törenleri özel olarak hazırlanmış mekanlarda Size Özel Organizasyonlarla oluşturularak davetli listeleri hazırlanıp yiyecek, içecek, gösteri, müzik ve benzeri unsurlar organize ederek Düğünü organizasyonları yapılmaktadır.

Bizler HADRA Organizasyon olarak bu tip etkinliklerde iş yoğunluğunuzu sizden alarak profesyonel hizmetler sunmaya çalışmaktayız,

Hadra Organizasyon sizlere İlk Önce düğün olmak üzere nişan, kına gecesi ve tüm davet organizasyonları için süsleme, ekip ve ekipman temini, yemek hizmetleri veren; sektöründe Bursa Organizasyon Firmaları İçinde önde gelen firmamız 15 yıllık Tecrübeye sahip bir düğün ve davet organizasyonu firmasıdır.
Düğün süslemeleri, düğün malzemeleri, çeşitli düğün ekipleri, düğün yemekleri, masa ve sandalye süslemeleri gibi ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Hadra Düğün Organizasyon Masa ve sandalyeler örtü ile giydirilir ve sandalyelerin arkası tül kuşak fiyonk şeklinde bağlanarak süslenir.

Tül bağlamalar renkli şekilde yapılabilir. (Beyaz, Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, siyah, pembe gibi) Ayrıca masaların üstü renkli pul, payet, boncuk veya çeşitli süsler ile süslenebilir.

Yine masaların üstüne canlı veya yapay çiçek süslemeleri uygulanabilir. Masaların süslenmesinde tercih edilen çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır.

Masa üstü süslemeleri için tercih ve talepleriniz doğrultusunda ayna, mumlar ve şamdanlar da kullanılabilir. Düğün organizasyonları için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şeyi firmamızdan temin edebilirsiniz.

İsterseniz düğününüzün her detayını birlikte planlayalım. İsterseniz düğünü yapacağınız mekanda istediğiniz süslemeleri yapıp, eksik olan gerekli düğün ekipmanlarını temin edelim. Düğün organizasyonları kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerin ana başlıkları ve datayları şu şekildedir.

Nikah masası süsleme (Gelin-damat masası): Özel tüller, şık kumaşlar ve şık kristal taşlarla süslü deri nikah masasının üstünde iki adet büyük özel canlı çiçek bulunur.
Masa süsleme (Masa giydirme)

Masa süsleme (Masa giydirme + runner veya kapak)
Masa süsleme (Masa üstü çiçekli şamdanlar, masa üstü canlı çiçek süslemesi, masa üstü yapay çiçek süslemesi)
Sandalye süsleme (sandalyeler giydirilir ve renkli tülle fiyonk şeklinde bağlanır)
Gelin yolu süslemesi (Gelin yolu ve çiçek takı süsleme): Canlı çiçekli sarmaşıklı led ışıklı gelin yolu süslemeleri.
Volkan ve Işık Seli: Görsel olarak son derece etkileyici bu gösteri nikah kıyıldığında uygulanabilir.
Fotoğraf ve video çekimi
Profesyonel orkestralar, Müzisyen temini, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları
Barkovizyon gösterisi
Konfeti show, Havai fişek gösterisi, Masa ve sandalye kiralama, Nikah masası kiralama, Gelin yolu kiralama, Şamdan kiralama, Ses ve ışık sistemi kurulumu, Yemek hizmeti, Karşılama ve yer gösterme hostesleri, Lazer show,Düğün ekipmanları kiralama, Düğün yeri danışmanlığı ve anlaşmalı düğün mekanları