Kılıç Kalkan Gösterisi
24 Eylül 2019
Sanatçı Organizasyonu
24 Eylül 2019

Hadra Organizasyon - Hacivat Karagöz Gösteri Organizasyonları

Hadra Hacivat Karagöz Gösteri Organizasyonu

Karagöz Hacivat Gösterileri Osmanlı Zamanından Gelen Ata Yadigarı Olan İki Kişilik Tiyatro Gösterisi Profesyonel Tiyatrocu Arkadaşları Tarafından İcra Ediliyor.
Karagöz Hacivat  Hizmetini Özellikle Ramazan Ayı İçindeki Etkinliklerinde Ve Okul Şenliklerinde Organize ediyoruz.

Bu Programlarda Sizlere Unutulmaz Ve Eğlenceli Anlar Yaşatıyoruz. Son Yıllarda Karagöz Hacivat Gösterileri Özellikle Sünnet Organizasyonları Ve Piknik Organizasyonlarında Talep Görmektedir.

Karagöz Hacivat Organizasyonları İçin Bizim ile İletişime Geçiniz.

Hacivat Karagöz Gösterileri

Karagöz Hacivat Canlı Tiyatro Gösterisi İle Osmanlıdan Gelen Bu Geleneğini Günümüze Yansıtıyoruz. Sizlerde Özel Günlerinize Ve Organizasyonlara Farklılık Katmak İstiyorsanız Karagöz Hacivat Tiyatro Gösterisini Tercih Edebilirsiniz.

Bizler HADRA Organizasyon olarak bu tip etkinliklerde iş yoğunluğunuzu sizden alarak profesyonel hizmetler sunmaya çalışmaktayız.

Karagöz ve Hacivat, tarihimizden süzülüp gelen önemli kültürel miraslarımızdan birisidir. Karagöz ile Hacivat gösterileri, Ramazan aylarının vazgeçilmez bir geleneği ve bir klasiği haline gelmiştir.

Yazım dilleri ve zekice atışmaları sayesinde hem çocukların hem de büyüklerin sevdiği eğlenceli oyunlardan biri de Karagöz Hacivat Gösterileridir. Tarihi perspektiften baktığımızda, Osmanlının ilk yıllarında yaşamış iki önemli karakterin, günümüze kadar yansımalarının devam etmesi de bu gösterinin önemini göstermektedir.

Karagöz Hacivat gösterileri, “Hayali” denilen ve usta çırak usulü ile yetişen sanatçılar tarafından yapılan gösteridir. Birbirleriyle çok iyi iki arkadaş olsalar da, birbirlerine karşı kinayeli yaklaşımları ve de zekice karşılık vermeleri ile yüzyıllardır Türk gölge oyununda vazgeçilmez bir eser halini almıştır.

Karagöz Hacivat gösterileri, Türk insanının temizliğini, güzelliğini ve dostluğunu göstermesi açısından oldukça güzel örnekler sergilemektedir. Bununla birlikte oyundaki espriler ve şakalar, yediden yetmişe herkesin keyifli anlar geçirmesini sağlamaktadır.

Özellikle Ramazan gecelerinde ve Organizasyonlarda en çok beklenen ve en çok özlenen etkinliklerden biri olan Karagöz Hacivat gösterileri, organizasyonun öncüsü Hadra Organizasyon tarafından Ramazan’da ya da Diğer Zamanlarda yapılacak Organizasyonlarda hizmetinize sunulmaktadır.
Sünnet düğünleri, okul eğlenceleri ve yaş günleri gibi faaliyetlerde de Karagöz Hacivat gösterileri talep edebilir ve bizimle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Karagöz Hacivat gösterileri firmamız tarafından uzun yıllardır bu işi profesyonel ölçütlerle yapmakta olan ekip üyelerimiz tarafından sergilenmektedir. Ekibimiz, sahne kurulumunu ve gösteriyi en iyi şekilde gerçekleştirmekte ve davetlilerinizin unutulmaz bir gün yaşamasını temin etmektedirler.

Sizler de Karagöz Hacivat gösterileri yaptırmak isterseniz, profesyonel organizasyon Fikirlerine firmamızdan ulaşabilirsiniz.