Hacivat Karagöz Gösterisi
24 Eylül 2019

SANATÇILAR: Abdurrahman ÖNÜL - Sedat UÇAN

Hadra Sanatçı Organizasyonları

Davetlerinizde hoş vakit geçirmelerini sağlayabilmemiz için açılışa uygun tarzda müzik yapan sanatçılar temin etmekteyiz. Düğün, Nişan ve Firma Açılışı gibi  Organizasyonlara gelen misafirlerinizi ağırlamak ve güzel karşılamak için sanatçı ve orkestraya uygun sahne ve podyum kurulumu. Masa sandalyeler Gibi Temel İhtiyaçlara organizasyon İçerisinde yer Almaktadır. Alan balon süslemeleri Talep Doğrultusunda Catering hizmeti ve karşılama servisleri sunmaktayız..

Sanatçı Organizasyonları

Sanat ve sanatçı organizasyonu alanında faaliyet gösteren Hadra Organizasyon şirketimiz bu alanda teknolojinin en son, en ileri cihazlarını ve tüm teknolojik gelişmelerini takip ederek, ses ve ışık sistemleri, görüntü ve lazer sistemleri, podyum tasarımları gibi faaliyetleri organizasyonumuz tarafından hizmet vermekteyiz.

Okul ve Üniversite Şenliği, Belediye festivali, konser organizasyonları, açılış, tanıtım organizasyonları, sanatçı temini, bahar şenliği organizasyonu, kuruluş ve yıl dönümü kutlamaları, bayram, yılbaşı, özel gün organizasyonları, manken, sunucu, dj teminleri, stand-up gösterileri, söyleşi, defile, ve sanatçılarımız ile bire bir kurduğumuz ilişkilerle yürütmekteyiz.

Fuar, kongre ve seminer organizasyonları, yarışma ve ödül töreni organizasyonu, mezuniyet törenleri, Parti ve piknik aktivitesi, ürün tanıtım ve lansmanı, imza günü, bayi toplantısı ve gala gecelerin de son teknolojik ekipmanları ve deneyimli teknik kadrosu ile teknik prodüksiyon hizmeti sunmaktadır.

Bizler HADRA Organizasyon olarak bu tip etkinliklerde iş yoğunluğunuzu sizden alarak profesyonel hizmetler sunmaya çalışmaktayız,

SANATÇI ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Sahne Organizasyonları
Konser Organizasyonları
Sanatçı Organizasyonları
Festival Organizasyonları
Belediye Organizasyonları
Ses Sistemi Kurulumu
Işık Sistemi kurulumu
Podyum Kurulumu
Kulis Odası Kurulumu
Sanatçı Fiyatları
Sanatçı Tanıtımları
Canlı Yayın Çekimleri
Canlı Müzik Hizmetleri
Sanatçı Çadırı Kurulumu
Düğün Orkestrası
Davet Orkestrası