Düğün Organizasyonu
24 Eylül 2019

Hadra Organizasyon - Sünnet Organizasyonları

Hadra Sünnet Düğün Organizasyonu

Öncelikle Bursa’da ve Türkiye’nin Diğer İllerinde Hatta Dünyadaki Diğer Ülkelerde Sünnet düğün organizasyonu Düzenlemesi Yapıyoruz. Genel Olarak Organizasyonlar’da sünnet tahtı,Kamelya, Balon süslemesi, Masa sandalye kiralama ve giydirme,Ses sahne ışık kiralama, palyaço, animatör, baskılı balon Gibi ihtiyaçlar temin Edilirken Aynı Zamanda Mehteran takımı, Kılıç Kalkan Ekibi, Semazen Gösterisi ve Hacivat karagöz Gösterileri İstekleriniz Doğrultusunda Düzenlenmektedir.

Sünnet Düğünü Organizasyonları

Sünnet Erkek çocuklarımızın erkekliğe ilk adım attıkları andır. Geçmiş dönemde sünnet evlerde sünnetçiler tarafından yapılırdı. Günümüzde ise özel olarak tutuluş mekanlarda Size Özel Organizasyonlarla oluşturularak davetli listeleri hazırlanıp yiyecek, içecek, gösteri, müzik ve benzeri unsurlar organize ederek sünnet düğünü organizasyonları yapılmaya başlanmıştır.

Bizler HADRA Organizasyon olarak bu tip etkinliklerde iş yoğunluğunuzu sizden alarak profesyonel hizmetler sunmaya çalışmaktayız,

Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Vermiş Olduğumuz Hizmetler;

Sünnet Tahtı ve Yeni Çeri Gösterisi:
Sünnet çocuğu müzik eşliğinde tahta oturtularak dört kişilik yeni çeri askerleri gurubu ile taşınarak misafirler selamlanır selamlama işlemi bittikten sonra sünnet tahtı mekanda uygun bir yere bırakılarak takı töreni dahil olmak üzere yeni çeri askerleri sünnet çocuğunun etrafında yada tahtın etrafında takı töreni bitene kadar bekler.

Sünnet Düğünü Balon Süsleme:
Sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı,zincir balon süsleme, balondan kapı girişine kemer yapılması, balondan nazar boncuğu, balondan papatyalar, yerlere serpme balon ve benzeri sünnet düğünü balon süsleme hizmetleri.

Sünnet Düğünü Süslemeleri:
Sünnet düğün konseptine uygun sünnet temalı süslemeler, balon süsleme, masa sandalye süslemeleri ve benzeri sünnet düğünü süsleme hizmetleri

Masa Sandalye Kiralama ve Süslemesi:
Sünnet düğünü yapacağınız mekanda masa sandalye ihtiyacı varsa yada masa sandalye var masa sandalye giydirme ve süsleme ihtiyacınız varsa bu tip ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Sünnet Tahtı Kiralama:
Sünnet düğünü organizasyonunda her şey tamam sadece sünnet tahtı da olsa iyi olur diyorsanız birbirinden çeşitli sünnet tahtı modellerimizle sizlere sünnet tahtı kiralama hizmeti sunabiliriz.

Palyaço Servisi; Palyaço Kiralama
Bütün organizasyonların baş aktörüdür, sünnet düğünlerinin de ve çocukların vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. Sünnet düğünlerinde palyaçolar çocuklar için yarışmalar düzenler, çocuklarla beraber oyunlar oynar sosis balondan şekiller yaparak çocuklara hediye eder yüz boyaması yapıp çocuklarınızı eğlendirir. Palyaço kiralama servislerimizle hizmetinizdeyiz.

Tasavvuf Ekibi Kiralama:
İslami sünnet düğünü organizasyonları için tasavvuf ekibi kiralama hizmetleri.

Semazen Sema Gösterisi
İslami sünnet düğünü organizasyonları için semazen kiralama hizmetleri.

İlahi Ekibi Hizmeti
İslami sünnet düğünü organizasyonları ilahi ekibi kiralama hizmetleri.

Mehter Takımı ve Mehteran Gösterimi:
Sünnet düğünü organizasyonlarınızda mehter takımı ve mehteran gösterimi ile organizasyonlarınızda mini bir mehter konseri verebiliriz. Mehter takımı kiralama hizmetleri için bize ulaşın.

Fotoğraf ve Kamera Çekimi Hizmeti:
İsterseniz bu günü ölümsüzleştirelim. Nasıl mı? Profesyonel kamera ve fotoğraf çekimleriyle isteğe göre fotoğrafçımız ve kameramanımız organizasyondaki tüm detayları kayda alır cd haline getirerek sizlere teslim ederiz. İsterseniz cd haricinde istediğiniz fotoğrafları albüm haline getire biliriz.

Volkan ve Konfeti Show’ları:
Sünnet çocuğu taht ve yeniçeri askerler eşliğinde mekana girişinde, pasta kesilirken ve eğlencenin doruk noktalarında volkan ve konfetiler patlatılarak eğlencenize eğlence katabiliriz.

Sünnet Düğünü Eğlenceleri:
Sünnet düğünü organizasyonlarında hem büyükleri hem de çocukları eğlendirecek ve ilgisini çekecek eğlence programları. Palyaço ve animatör hizmetleri, sihirbaz gösterimi, kukla tiyatrosu, ateşbaz, jonglör, tahta bacak, Nasrettin hoca, Hacivat Karagöz gösterimi, kostümlü animatörler (örümcek adam, batman, sindirella, pamuk prenses gibi..) şişme oyun parkları vb. etkinlikler.